18. Bystřice pod Hostýnem 54 "Na Plichtě"
Autor: Jiří Heřman
(1892 Paříž - 1969 Uherské Hradiště)
Signováno vpravo dole, datováno 54, na zadní straně přípis autora, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35,5 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 46 x 60,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:19
Dosažená cena: 13 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč