Signováno vpravo dole, kombinovaná technika - akvarel, kresba, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 16 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 34,8 x 40,2 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:19
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (78)