20. Ve fontáně

Autor: Tomáš Bím
(1946)

Signováno vpravo dole, kombinovaná technika - akvarel, kresba, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 16 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 34,8 x 40,2 cm

Konec aukce: 29.05.2023 18:19

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (78)

35 000 Kč23.5.2023 20:43:15 (limit 23.5.2023 16:30:04)
35 000 Kč23.5.2023 20:43:15 (limit 23.5.2023 20:43:15)
30 500 Kč23.5.2023 16:29:54
30 000 Kč23.5.2023 16:29:52 (limit 21.5.2023 14:29:18)
30 000 Kč23.5.2023 16:29:52
29 500 Kč23.5.2023 16:29:49 (limit 21.5.2023 14:29:18)
29 000 Kč23.5.2023 16:29:49
28 500 Kč22.5.2023 19:35:54 (limit 21.5.2023 14:29:18)
28 000 Kč22.5.2023 19:35:53
27 500 Kč22.5.2023 19:35:48 (limit 21.5.2023 14:29:18)
27 000 Kč22.5.2023 19:35:48
26 500 Kč21.5.2023 14:29:18 (limit 21.5.2023 14:29:18)
26 000 Kč21.5.2023 10:25:08
25 500 Kč21.5.2023 10:25:05 (limit 21.5.2023 08:09:41)
25 000 Kč21.5.2023 10:25:05