Signováno vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kresba tuší
Výška: 15 cm, šířka: 14 cm, rámování: 31,4 x 28,2 cm
Konec aukce: 20.03.2023 21:05
Dosažená cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (10)