Výška: 54 cm, šířka: 38 cm, rámování: 86,5 x 66,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:17
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (10)