Malíř, grafik, ilustrátor.
Studium: soukromá studia, Odborné polygrafické učiliště, Praha (vyučen tiskařem)
nar. 12.11.1946 v Praze vyučen tiskařem, soukromá studia pracoval jako výtvarník divadelního studia Reduta volná, užitá (plakát) a drobná grafika, knižní ilustrace (přes 30 knih), bibliofilie, kresba, malba Samostatné výstavy (výběr) – více než 11 1982 – Bad Rappenau 1983 – Oberhausen, Poznaň, Varšava 1985- Dieburg 1989 – Amsterdam 1990 – Berlín, Mnichov Ceny: 1982 – za televizní film Horko 1984 – Exlibris Frederikshavn, Exlibris Malbork
Signováno uprostřed, zaskleno
Signováno uprostřed, zaskleno
Výška: 41 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 67,5 x 74,5 cm
Konec aukce: 21.06.2020 22:06
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 300 Kč