9. Zimní krajina s domy

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1955)

Technika: Olej na plátně
Výška: 52,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 67,5 x 87,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:13

Dosažená cena: 12 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (40)

3 600 Kč20.10.2022 07:16:31 (limit 19.10.2022 21:45:55)
3 600 Kč20.10.2022 07:16:31
3 400 Kč19.10.2022 21:45:49
3 200 Kč19.10.2022 20:31:33
3 000 Kč19.10.2022 11:34:47
2 800 Kč11.10.2022 18:40:48 (limit 11.10.2022 09:43:20)
2 600 Kč11.10.2022 18:40:48
2 400 Kč11.10.2022 09:43:20 (limit 11.10.2022 09:43:20)
2 200 Kč10.10.2022 19:06:25
2 000 Kč9.10.2022 20:48:25