Technika: Olej na plátně
Výška: 52,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 67,5 x 87,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:13
Dosažená cena: 12 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (40)