9. Zimní krajina s domy

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1955)

Technika: Olej na plátně
Výška: 52,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 67,5 x 87,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:13

Dosažená cena: 12 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (40)

7 400 Kč7.11.2022 14:50:34 (limit 7.11.2022 14:50:34)
7 100 Kč6.11.2022 08:12:59
6 800 Kč5.11.2022 19:04:35
6 500 Kč5.11.2022 16:33:03
6 200 Kč5.11.2022 15:23:25
5 900 Kč2.11.2022 12:27:23
5 600 Kč1.11.2022 08:25:17
5 300 Kč26.10.2022 22:45:55
5 000 Kč26.10.2022 16:07:22
4 800 Kč21.10.2022 11:07:47
4 600 Kč21.10.2022 07:40:00
4 400 Kč20.10.2022 12:15:07
4 200 Kč20.10.2022 08:02:02
4 000 Kč20.10.2022 07:41:24
3 800 Kč20.10.2022 07:16:40