32. Cesta lesem - velký formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1955)

Signováno vpravo dole, v levém spodním rohu odlomený kousek rámu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 112 x 112 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:39

Dosažená cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (92)

56 000 Kč24.4.2023 18:34:29
55 000 Kč24.4.2023 18:34:16
54 000 Kč24.4.2023 18:33:22
53 000 Kč24.4.2023 18:33:02
52 000 Kč24.4.2023 18:32:50 (limit 24.4.2023 18:32:46)
52 000 Kč24.4.2023 18:32:50
51 000 Kč24.4.2023 18:32:09
50 500 Kč24.4.2023 18:32:10 (limit 24.4.2023 18:31:33)
50 000 Kč24.4.2023 18:32:07 (limit 24.4.2023 18:31:33)
49 500 Kč24.4.2023 18:32:07
49 000 Kč24.4.2023 18:32:04 (limit 24.4.2023 18:31:33)
48 500 Kč24.4.2023 18:32:04
48 000 Kč24.4.2023 18:32:01 (limit 24.4.2023 18:31:33)
47 500 Kč24.4.2023 18:32:01
47 000 Kč24.4.2023 18:31:59 (limit 24.4.2023 18:31:33)