32. Cesta lesem - velký formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1955)

Signováno vpravo dole, v levém spodním rohu odlomený kousek rámu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 112 x 112 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:39

Dosažená cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (92)

2 700 Kč21.3.2023 14:59:29
2 500 Kč20.3.2023 20:33:19