Signováno vpravo dole, v levém spodním rohu odlomený kousek rámu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 112 x 112 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:39
Dosažená cena: 56 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč