32. Cesta lesem - velký formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1955)

Signováno vpravo dole, v levém spodním rohu odlomený kousek rámu, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 112 x 112 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:39

Dosažená cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (92)

32 000 Kč20.4.2023 15:57:40
31 500 Kč20.4.2023 15:57:36 (limit 20.4.2023 14:21:19)
31 000 Kč20.4.2023 15:57:36 (limit 20.4.2023 15:57:36)
30 500 Kč20.4.2023 15:57:32 (limit 20.4.2023 14:21:19)
30 000 Kč20.4.2023 15:57:32 (limit 20.4.2023 15:57:32)
29 500 Kč20.4.2023 15:57:28 (limit 20.4.2023 14:21:19)
29 000 Kč20.4.2023 15:57:28 (limit 20.4.2023 15:57:28)
28 500 Kč20.4.2023 15:57:23 (limit 20.4.2023 14:21:19)
28 000 Kč20.4.2023 15:57:23 (limit 20.4.2023 15:57:23)
27 500 Kč20.4.2023 15:57:14 (limit 20.4.2023 14:21:19)
27 000 Kč20.4.2023 15:57:14
26 500 Kč20.4.2023 14:20:33
26 000 Kč20.4.2023 14:20:33 (limit 12.4.2023 17:57:34)
21 500 Kč16.4.2023 12:51:01 (limit 12.4.2023 17:57:34)
21 000 Kč16.4.2023 12:51:01