Malíř a krajinář v Příbrami, ateliér má v Praze. V l. 1911 - 1916 byl žákem Al.Kalvody. Vystavoval ve Vídni, v Praze v saloně Rubešově,Topičově , u Weinfurta a Ročáka. ( Tomanův slovník )
Olej na plátně
Signováno vlevo dole, na zadní straně popis obrazu
Olej na plátně
Výška: 40,5 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 53 x 63
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:38
Dosažená cena: 9 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (33)