Byl žákem Al. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni. Do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslavii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů. Vystavoval v Praze, Pardubicích, Příbrami, Třeboni, Písku, Plzni, ale i v Košicích, Užhorodě a Trenčíně.
Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 69 x 84 cm
Konec aukce: 03.08.2020 21:07
Dosažená cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Seznam příhozů (26)