Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 52 x 67 cm
Konec aukce: 07.11.2022 20:43
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč