Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 41 cm, šířka: 56,5 cm, rámování: 58,5 x 73,6 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.07.2023 20:19
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (29)