Autor neurčený. Signatura špatně čitelná.
Výška: 49 cm, šířka: 66 cm, rámování: 66x84
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 20:12
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (7)