Signováno LD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 73 cm, šířka: 105 cm, rámování: 85,5 x 117,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:33
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 5d 10h 13m 33s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
| 5 000 Kč | 28.1.2026 06:04:29 |