Technika: Olej na kartonu
Výška: 24,5 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 33,5 x 38,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:54
Dosažená cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (13)