Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 65 cm, rámování: 48,6 x 81,2 cm
Konec aukce: 25.09.2023 19:03
Dosažená cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (4)