Alois Lukášek (12. října 1911 Zlatkov – 14. dubna 1984 Nedvědice pod Pernštejnem) byl český akademický malíř především krajinář, též přezdívaný malíř Českomoravské vrchoviny.
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49,5 x 59,5 cm
Konec aukce: 14.09.2020 21:19
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (10)