46. Lesní krajina s jelenem

Autor: Stanislav Lolek
(1873)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 59 x 49 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:45

Aktuální cena: 29 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 25m 32s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 29 000 Kč