27. Na pastvě

Autor: Stanislav Lolek
(1873)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 68,5 x 84,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:43

Dosažená cena: 48 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (78)

20 000 Kč21.6.2022 10:17:57
19 500 Kč21.6.2022 10:17:53 (limit 20.6.2022 21:42:10)
19 000 Kč21.6.2022 10:17:53
18 500 Kč20.6.2022 21:41:23
18 000 Kč20.6.2022 18:11:34
17 500 Kč19.6.2022 00:30:06
17 000 Kč18.6.2022 21:33:03
16 500 Kč18.6.2022 16:42:17
16 000 Kč18.6.2022 15:01:14
15 500 Kč16.6.2022 12:33:15 (limit 13.6.2022 18:47:41)
15 200 Kč16.6.2022 12:33:15
10 200 Kč16.6.2022 12:33:08 (limit 13.6.2022 18:47:41)
9 900 Kč16.6.2022 12:33:08
6 900 Kč13.6.2022 21:56:22 (limit 13.6.2022 18:47:41)
6 600 Kč13.6.2022 21:56:22 (limit 13.6.2022 21:56:22)