Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 65 x 55,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:21
Dosažená cena: 42 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč