20. Lesní interiér

Autor: Stanislav Lolek
(1873)

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 65 x 55,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:21

Dosažená cena: 42 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (77)

5 700 Kč14.4.2023 12:36:00
5 400 Kč10.4.2023 09:06:01
5 100 Kč10.4.2023 09:05:55 (limit 8.4.2023 18:12:35)
5 100 Kč10.4.2023 09:05:55
4 900 Kč8.4.2023 18:12:29
4 700 Kč30.3.2023 22:18:26
4 500 Kč30.3.2023 10:59:46
4 300 Kč30.3.2023 09:38:15
4 100 Kč27.3.2023 19:22:30
3 900 Kč26.3.2023 00:09:57
3 700 Kč25.3.2023 20:23:20
3 500 Kč25.3.2023 11:55:46
3 300 Kč24.3.2023 16:42:32
3 100 Kč24.3.2023 10:33:08
2 900 Kč23.3.2023 18:52:55