20. Lesní interiér

Autor: Stanislav Lolek
(1873)

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 65 x 55,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:21

Dosažená cena: 42 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (77)

17 200 Kč19.4.2023 09:43:00 (limit 18.4.2023 10:42:13)
16 700 Kč19.4.2023 09:43:00
16 200 Kč19.4.2023 09:42:56 (limit 18.4.2023 10:42:13)
15 700 Kč19.4.2023 09:42:56
15 200 Kč19.4.2023 09:42:53 (limit 18.4.2023 10:42:13)
14 700 Kč19.4.2023 09:42:53
14 200 Kč19.4.2023 09:42:47 (limit 18.4.2023 10:42:13)
13 700 Kč19.4.2023 09:42:47
13 200 Kč18.4.2023 10:42:13 (limit 18.4.2023 10:42:13)
12 700 Kč16.4.2023 17:04:43
12 200 Kč16.4.2023 10:13:37
12 000 Kč16.4.2023 10:13:37 (limit 14.4.2023 12:36:06)
11 700 Kč16.4.2023 10:13:34 (limit 14.4.2023 12:36:06)
11 200 Kč16.4.2023 10:13:34
10 700 Kč14.4.2023 16:00:27 (limit 14.4.2023 12:36:06)