18. Pohled do krajiny

Autor: Stanislav Lolek
(1873)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 48,8 cm, šířka: 55,8 cm, rámování: 55 x 61,3 cm

Konec aukce: 19.02.2024 19:17

Dosažená cena: 20 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (49)

13 100 Kč2.2.2024 15:48:54
12 600 Kč1.2.2024 22:56:39
12 100 Kč31.1.2024 18:10:20
11 600 Kč29.1.2024 21:33:27
11 100 Kč28.1.2024 19:36:15
10 600 Kč22.1.2024 16:04:48
10 100 Kč22.1.2024 13:43:52
9 800 Kč17.1.2024 19:56:16
9 500 Kč17.1.2024 19:56:13 (limit 17.1.2024 18:39:52)
9 200 Kč17.1.2024 19:56:13
8 900 Kč17.1.2024 19:56:09 (limit 17.1.2024 18:39:52)
8 600 Kč17.1.2024 19:56:09
8 300 Kč17.1.2024 19:56:06 (limit 17.1.2024 18:39:52)
8 000 Kč17.1.2024 19:56:06
7 700 Kč17.1.2024 19:56:02 (limit 17.1.2024 18:39:52)