Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 48,8 cm, šířka: 55,8 cm, rámování: 55 x 61,3 cm
Konec aukce: 19.02.2024 19:17
Dosažená cena: 20 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (49)