Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 59 x 49 cm
Konec aukce: 09.12.2025 20:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 29 000 Kč