Technika: Olej na plátně
Výška: 45 cm, šířka: 60 cm, rámování: 54,5 x 69 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 20:03
Dosažená cena: 18 800 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (27)