98. Cirkusový motiv - větší formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno 59/90, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Barevná litografie
Výška: 69 cm, šířka: 52,4 cm, rámování: 97,6 x 79,3 cm

Konec aukce: 06.12.2022 21:07

Dosažená cena: 32 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (63)

17 500 Kč5.12.2022 09:40:19
17 000 Kč4.12.2022 17:10:44
16 500 Kč1.12.2022 14:41:14
16 000 Kč27.11.2022 10:19:59
15 500 Kč26.11.2022 12:14:22
15 000 Kč26.11.2022 12:14:19 (limit 22.11.2022 19:10:32)
14 600 Kč26.11.2022 12:14:19
14 100 Kč26.11.2022 12:14:16 (limit 22.11.2022 19:10:32)
13 600 Kč26.11.2022 12:14:16
13 100 Kč26.11.2022 12:14:13 (limit 22.11.2022 19:10:32)
12 600 Kč26.11.2022 12:14:13
12 100 Kč26.11.2022 12:14:09 (limit 22.11.2022 19:10:32)
11 600 Kč26.11.2022 12:14:09
11 100 Kč26.11.2022 12:14:06 (limit 22.11.2022 19:10:32)
10 600 Kč26.11.2022 12:14:06