Originální stará velkoformátová litografie.
Výška: 36 cm, šířka: 50 cm, rámování: 54 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 20:12
Dosažená cena: 42 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (77)