Výška: 10,5 cm, šířka: 10,5 cm, rámování: 26 x 24,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.10.2022 19:35
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč