Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 19 cm, šířka: 10,2 cm, rámování: 33,5 x 23,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:04
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč