61. Pokušení v ráji

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Technika: Litografie
Výška: 21,2 cm, šířka: 14,7 cm, rámování: 37 x 28,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.05.2024 20:24

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

5 900 Kč6.5.2024 20:19:24 (limit 6.5.2024 20:19:24)
5 600 Kč6.5.2024 20:17:05 (limit 6.5.2024 20:13:34)
5 600 Kč6.5.2024 20:17:05
5 300 Kč6.5.2024 20:13:08 (limit 6.5.2024 20:11:40)
5 100 Kč6.5.2024 20:13:08
4 900 Kč6.5.2024 20:08:44 (limit 6.5.2024 20:01:47)
4 900 Kč6.5.2024 20:08:44
4 700 Kč6.5.2024 20:03:48 (limit 6.5.2024 20:01:47)
4 500 Kč6.5.2024 20:03:48
4 300 Kč6.5.2024 20:01:00 (limit 6.5.2024 19:59:52)
4 100 Kč6.5.2024 20:01:00
3 900 Kč6.5.2024 19:58:08 (limit 6.5.2024 18:24:33)
3 700 Kč6.5.2024 19:58:08
3 500 Kč6.5.2024 18:13:07
3 000 Kč6.5.2024 17:12:30 (limit 6.5.2024 16:39:32)