6. Turecký důstojník odvádějící moravskou dívku

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Kategorie: Grafiky

Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie

Konec aukce: 09.12.2025 18:05

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (61)

21 000 Kč9.12.2025 16:29:15
20 500 Kč9.12.2025 11:25:49
20 000 Kč9.12.2025 11:25:47 (limit 6.12.2025 22:35:36)
20 000 Kč9.12.2025 11:25:47
19 500 Kč9.12.2025 11:23:31 (limit 6.12.2025 22:35:36)
19 000 Kč9.12.2025 11:23:31
18 500 Kč9.12.2025 11:23:29 (limit 6.12.2025 22:35:36)
18 000 Kč9.12.2025 11:23:29
17 500 Kč9.12.2025 10:05:04 (limit 6.12.2025 22:35:36)
17 000 Kč9.12.2025 10:05:04 (limit 9.12.2025 10:05:04)
16 000 Kč6.12.2025 22:35:22
15 550 Kč6.12.2025 22:35:22 (limit 4.12.2025 23:01:36)
15 500 Kč4.12.2025 23:01:36 (limit 4.12.2025 23:01:36)
15 000 Kč4.12.2025 10:41:44
14 500 Kč3.12.2025 22:19:29 (limit 3.12.2025 22:19:29)