Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie
Konec aukce: 09.12.2025 18:05
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (61)
| 21 000 Kč | 9.12.2025 16:29:15 |
| 20 500 Kč | 9.12.2025 11:25:49 |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 11:25:47 (limit 6.12.2025 22:35:36) |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 11:25:47 |
| 19 500 Kč | 9.12.2025 11:23:31 (limit 6.12.2025 22:35:36) |
| 19 000 Kč | 9.12.2025 11:23:31 |
| 18 500 Kč | 9.12.2025 11:23:29 (limit 6.12.2025 22:35:36) |
| 18 000 Kč | 9.12.2025 11:23:29 |
| 17 500 Kč | 9.12.2025 10:05:04 (limit 6.12.2025 22:35:36) |
| 17 000 Kč | 9.12.2025 10:05:04 (limit 9.12.2025 10:05:04) |
| 16 000 Kč | 6.12.2025 22:35:22 |
| 15 550 Kč | 6.12.2025 22:35:22 (limit 4.12.2025 23:01:36) |
| 15 500 Kč | 4.12.2025 23:01:36 (limit 4.12.2025 23:01:36) |
| 15 000 Kč | 4.12.2025 10:41:44 |
| 14 500 Kč | 3.12.2025 22:19:29 (limit 3.12.2025 22:19:29) |