Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie
Konec aukce: 09.12.2025 18:05
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč