6. Turecký důstojník odvádějící moravskou dívku

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Kategorie: Grafiky

Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie

Konec aukce: 09.12.2025 18:05

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (61)

1 000 Kč3.11.2025 14:16:21