6. Turecký důstojník odvádějící moravskou dívku

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Kategorie: Grafiky

Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie

Konec aukce: 09.12.2025 18:05

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (61)

4 000 Kč22.11.2025 21:15:03 (limit 22.11.2025 16:37:38)
3 800 Kč22.11.2025 21:15:03
3 600 Kč22.11.2025 21:14:59 (limit 22.11.2025 16:37:38)
3 400 Kč22.11.2025 21:14:59
3 200 Kč22.11.2025 16:37:38 (limit 22.11.2025 16:37:38)
3 000 Kč20.11.2025 20:26:36
2 800 Kč20.11.2025 19:11:27
2 600 Kč20.11.2025 07:53:22
2 400 Kč15.11.2025 23:33:12
2 200 Kč15.11.2025 12:15:33
2 000 Kč9.11.2025 11:13:17
1 800 Kč9.11.2025 11:06:38
1 600 Kč9.11.2025 10:36:58
1 400 Kč8.11.2025 22:21:48
1 200 Kč3.11.2025 19:21:41