Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie
Konec aukce: 09.12.2025 18:05
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (61)
| 4 000 Kč | 22.11.2025 21:15:03 (limit 22.11.2025 16:37:38) |
| 3 800 Kč | 22.11.2025 21:15:03 |
| 3 600 Kč | 22.11.2025 21:14:59 (limit 22.11.2025 16:37:38) |
| 3 400 Kč | 22.11.2025 21:14:59 |
| 3 200 Kč | 22.11.2025 16:37:38 (limit 22.11.2025 16:37:38) |
| 3 000 Kč | 20.11.2025 20:26:36 |
| 2 800 Kč | 20.11.2025 19:11:27 |
| 2 600 Kč | 20.11.2025 07:53:22 |
| 2 400 Kč | 15.11.2025 23:33:12 |
| 2 200 Kč | 15.11.2025 12:15:33 |
| 2 000 Kč | 9.11.2025 11:13:17 |
| 1 800 Kč | 9.11.2025 11:06:38 |
| 1 600 Kč | 9.11.2025 10:36:58 |
| 1 400 Kč | 8.11.2025 22:21:48 |
| 1 200 Kč | 3.11.2025 19:21:41 |