6. Turecký důstojník odvádějící moravskou dívku

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Kategorie: Grafiky

Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie

Konec aukce: 09.12.2025 18:05

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (61)

8 000 Kč22.11.2025 21:15:46
7 700 Kč22.11.2025 21:15:43 (limit 22.11.2025 16:37:38)
7 400 Kč22.11.2025 21:15:43
7 100 Kč22.11.2025 21:15:32 (limit 22.11.2025 16:37:38)
6 800 Kč22.11.2025 21:15:31
6 500 Kč22.11.2025 21:15:22 (limit 22.11.2025 16:37:38)
6 200 Kč22.11.2025 21:15:22
5 900 Kč22.11.2025 21:15:18 (limit 22.11.2025 16:37:38)
5 600 Kč22.11.2025 21:15:18
5 300 Kč22.11.2025 21:15:12 (limit 22.11.2025 16:37:38)
5 000 Kč22.11.2025 21:15:12
4 800 Kč22.11.2025 21:15:09 (limit 22.11.2025 16:37:38)
4 600 Kč22.11.2025 21:15:09
4 400 Kč22.11.2025 21:15:06 (limit 22.11.2025 16:37:38)
4 200 Kč22.11.2025 21:15:06