Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie
Konec aukce: 09.12.2025 18:05
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (61)
| 14 000 Kč | 1.12.2025 08:40:18 |
| 13 500 Kč | 30.11.2025 11:42:50 |
| 13 000 Kč | 29.11.2025 16:50:41 |
| 12 500 Kč | 27.11.2025 22:31:09 |
| 12 000 Kč | 23.11.2025 20:36:29 |
| 11 500 Kč | 23.11.2025 15:10:31 |
| 11 000 Kč | 23.11.2025 14:53:30 |
| 10 500 Kč | 22.11.2025 21:16:37 |
| 10 000 Kč | 22.11.2025 21:16:23 (limit 22.11.2025 16:37:38) |
| 9 800 Kč | 22.11.2025 21:16:23 |
| 9 500 Kč | 22.11.2025 21:16:11 (limit 22.11.2025 16:37:38) |
| 9 200 Kč | 22.11.2025 21:16:11 |
| 8 900 Kč | 22.11.2025 21:15:55 (limit 22.11.2025 16:37:38) |
| 8 600 Kč | 22.11.2025 21:15:55 |
| 8 300 Kč | 22.11.2025 21:15:46 (limit 22.11.2025 16:37:38) |