6. Turecký důstojník odvádějící moravskou dívku

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Kategorie: Grafiky

Barevná litografie | míry 43 x 53,5 cm, s rámem 82 x 69,5 cm | signováno PD | číslováno 29/90 | výborný stav
Technika: Barevná litografie

Konec aukce: 09.12.2025 18:05

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (61)

14 000 Kč1.12.2025 08:40:18
13 500 Kč30.11.2025 11:42:50
13 000 Kč29.11.2025 16:50:41
12 500 Kč27.11.2025 22:31:09
12 000 Kč23.11.2025 20:36:29
11 500 Kč23.11.2025 15:10:31
11 000 Kč23.11.2025 14:53:30
10 500 Kč22.11.2025 21:16:37
10 000 Kč22.11.2025 21:16:23 (limit 22.11.2025 16:37:38)
9 800 Kč22.11.2025 21:16:23
9 500 Kč22.11.2025 21:16:11 (limit 22.11.2025 16:37:38)
9 200 Kč22.11.2025 21:16:11
8 900 Kč22.11.2025 21:15:55 (limit 22.11.2025 16:37:38)
8 600 Kč22.11.2025 21:15:55
8 300 Kč22.11.2025 21:15:46 (limit 22.11.2025 16:37:38)