Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Technika: Litografie
Výška: 14,8 cm, šířka: 20,8 cm, rámování: 40,5 x 44,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:32
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (14)