29. Divoké kočky - velký formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Technika: Barevná litografie
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 20 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (48)

20 600 Kč9.12.2025 18:38:02
20 100 Kč9.12.2025 18:34:19
19 600 Kč9.12.2025 18:29:21
19 100 Kč9.12.2025 18:26:26
18 600 Kč9.12.2025 18:25:45
18 100 Kč9.12.2025 18:25:43 (limit 9.12.2025 18:11:16)
18 100 Kč9.12.2025 18:25:43
17 600 Kč9.12.2025 18:25:41 (limit 9.12.2025 18:11:16)
17 100 Kč9.12.2025 18:25:41
16 600 Kč9.12.2025 18:25:38 (limit 9.12.2025 18:11:16)
16 100 Kč9.12.2025 18:25:38
15 600 Kč9.12.2025 18:11:16 (limit 9.12.2025 18:11:16)
15 100 Kč9.12.2025 18:04:34
15 000 Kč9.12.2025 18:04:35 (limit 9.12.2025 14:37:01)
14 600 Kč9.12.2025 18:04:23 (limit 9.12.2025 14:37:01)