29. Divoké kočky - velký formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Technika: Barevná litografie
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 20 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (48)

3 900 Kč20.11.2025 20:30:16
3 700 Kč20.11.2025 19:12:36
3 500 Kč19.11.2025 10:31:39