Technika: Barevná litografie
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: 20 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč