Technika: Barevná litografie
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: 20 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (48)
| 8 300 Kč | 4.12.2025 23:15:21 (limit 3.12.2025 22:20:45) |
| 8 000 Kč | 4.12.2025 23:15:21 |
| 7 700 Kč | 4.12.2025 23:15:11 (limit 3.12.2025 22:20:45) |
| 7 400 Kč | 4.12.2025 23:15:11 |
| 7 100 Kč | 3.12.2025 22:20:45 (limit 3.12.2025 22:20:45) |
| 6 800 Kč | 3.12.2025 21:05:54 |
| 6 500 Kč | 2.12.2025 00:56:41 |
| 6 200 Kč | 1.12.2025 21:45:53 |
| 5 900 Kč | 30.11.2025 23:15:44 |
| 5 600 Kč | 30.11.2025 21:10:58 |
| 5 300 Kč | 30.11.2025 11:43:23 |
| 5 000 Kč | 28.11.2025 22:59:12 |
| 4 500 Kč | 27.11.2025 22:31:22 |
| 4 300 Kč | 23.11.2025 20:36:00 |
| 4 100 Kč | 23.11.2025 18:45:44 |