29. Divoké kočky - velký formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Technika: Barevná litografie
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 20 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (48)

8 300 Kč4.12.2025 23:15:21 (limit 3.12.2025 22:20:45)
8 000 Kč4.12.2025 23:15:21
7 700 Kč4.12.2025 23:15:11 (limit 3.12.2025 22:20:45)
7 400 Kč4.12.2025 23:15:11
7 100 Kč3.12.2025 22:20:45 (limit 3.12.2025 22:20:45)
6 800 Kč3.12.2025 21:05:54
6 500 Kč2.12.2025 00:56:41
6 200 Kč1.12.2025 21:45:53
5 900 Kč30.11.2025 23:15:44
5 600 Kč30.11.2025 21:10:58
5 300 Kč30.11.2025 11:43:23
5 000 Kč28.11.2025 22:59:12
4 500 Kč27.11.2025 22:31:22
4 300 Kč23.11.2025 20:36:00
4 100 Kč23.11.2025 18:45:44