29. Divoké kočky - velký formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Technika: Barevná litografie
Výška: 48 cm, šířka: 33 cm, rámování: 71,5 x 55 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 20 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (48)

14 100 Kč9.12.2025 18:04:23
13 600 Kč9.12.2025 18:04:20 (limit 9.12.2025 14:37:01)
13 100 Kč9.12.2025 18:04:20
12 600 Kč9.12.2025 14:37:01 (limit 9.12.2025 14:37:01)
12 100 Kč8.12.2025 22:13:43
11 600 Kč7.12.2025 16:24:57
11 100 Kč5.12.2025 07:56:28
10 600 Kč4.12.2025 23:16:43
10 110 Kč4.12.2025 23:16:43 (limit 3.12.2025 22:20:45)
10 100 Kč4.12.2025 23:16:40 (limit 3.12.2025 22:20:45)
9 800 Kč4.12.2025 23:16:40
9 500 Kč4.12.2025 23:16:14 (limit 3.12.2025 22:20:45)
9 200 Kč4.12.2025 23:16:14
8 900 Kč4.12.2025 23:15:38 (limit 3.12.2025 22:20:45)
8 600 Kč4.12.2025 23:15:38