28. Zuzana a starci

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno PD, akvarel, kresba tuší.
Výška: 33,5 cm, šířka: 47 cm, rámování: 64 x 75,5 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:27

Aktuální cena: 300 000 Kč

Zbývá: 5d 7h 48m 40s

Minimální příhoz: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 000 Kč