Kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, neznačeno, zaskleno, rámováno, zakoupeno na výstavě Adolfa Borna, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 6,5 cm, šířka: 6,5 cm, rámování: 29 x 35,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 22:37
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
3 000 Kč | 22.2.2023 23:34:10 |