Signováno vpravo dole.
Výška: 9,5 cm, šířka: 20 cm, rámování: 46 x 34
Konec aukce: 09.12.2025 22:09
Dosažená cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (6)
| 2 300 Kč | 9.12.2025 20:21:06 |
| 2 100 Kč | 9.12.2025 14:42:45 |
| 2 000 Kč | 9.12.2025 14:42:45 (limit 8.12.2025 23:23:08) |
| 1 900 Kč | 9.12.2025 14:42:41 (limit 8.12.2025 23:23:08) |
| 1 700 Kč | 9.12.2025 14:42:41 |
| 1 500 Kč | 8.12.2025 23:22:13 |