25. Na lavičce

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 19 cm, šířka: 10,2 cm, rámování: 33,5 x 23,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:42

Dosažená cena: 6 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (26)

3 500 Kč18.7.2022 17:34:32 (limit 18.7.2022 17:34:32)
3 300 Kč14.7.2022 14:09:18
3 100 Kč14.7.2022 13:58:02 (limit 18.6.2022 18:05:12)
2 900 Kč14.7.2022 13:58:02
2 700 Kč14.7.2022 13:57:51 (limit 18.6.2022 18:05:12)
2 500 Kč14.7.2022 13:57:51
2 300 Kč14.7.2022 13:57:48 (limit 18.6.2022 18:05:12)
2 100 Kč14.7.2022 13:57:48
1 900 Kč14.7.2022 13:57:42 (limit 18.6.2022 18:05:12)
1 700 Kč14.7.2022 13:57:42
1 500 Kč18.6.2022 18:05:12 (limit 18.6.2022 18:05:12)