Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 19 cm, šířka: 10,2 cm, rámování: 33,5 x 23,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 18:42
Dosažená cena: 6 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (26)