238. Čtenářský labužník

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Kategorie: Grafiky

Signováno uprostřed dole.
Technika: Serigrafie
Výška: 13 cm, šířka: 11 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:57

Dosažená cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (3)

1 400 Kč9.12.2025 21:44:00
1 200 Kč9.12.2025 21:38:14
1 000 Kč9.12.2025 14:39:49