23. Zajatci - pohádkový motiv - velký formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Výška: 46 cm, šířka: 61 cm, rámování: 70 x 83 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 21.08.2023 18:22

Dosažená cena: 29 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (30)

20 300 Kč15.7.2023 18:18:59
15 000 Kč15.7.2023 18:18:59 (limit 15.7.2023 18:17:37)
9 000 Kč15.7.2023 18:17:37 (limit 15.7.2023 18:17:37)
8 700 Kč15.7.2023 16:49:12
5 700 Kč15.7.2023 13:04:40
5 400 Kč15.7.2023 10:37:48
5 100 Kč15.7.2023 09:17:49
4 900 Kč15.7.2023 09:17:46 (limit 14.7.2023 09:02:59)
4 700 Kč15.7.2023 09:17:46
4 500 Kč15.7.2023 09:17:39 (limit 14.7.2023 09:02:59)
4 300 Kč15.7.2023 09:17:39
4 100 Kč15.7.2023 09:17:33 (limit 14.7.2023 09:02:59)
3 900 Kč15.7.2023 09:17:33
3 700 Kč14.7.2023 09:02:44
3 500 Kč14.7.2023 08:25:33