22. Hašek - obraz Císaře pána

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno vlevo nahoře, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Barevná litografie
Výška: 25,8 cm, šířka: 33,8 cm, rámování: 50,6 x 56,6 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:03

Dosažená cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (43)

3 900 Kč8.11.2022 09:35:08 (limit 5.11.2022 18:03:12)
3 700 Kč8.11.2022 09:35:08
3 500 Kč7.11.2022 21:49:51 (limit 5.11.2022 18:03:12)
3 300 Kč7.11.2022 21:49:51
3 100 Kč6.11.2022 17:11:52 (limit 5.11.2022 18:03:12)
2 900 Kč6.11.2022 17:11:52
2 700 Kč6.11.2022 17:11:49 (limit 5.11.2022 18:03:12)
2 500 Kč6.11.2022 17:11:49
2 300 Kč6.11.2022 17:11:43 (limit 5.11.2022 18:03:12)
2 100 Kč6.11.2022 17:11:43
1 900 Kč6.11.2022 08:17:01 (limit 5.11.2022 18:03:12)
1 700 Kč6.11.2022 08:17:01
1 500 Kč5.11.2022 18:03:12 (limit 5.11.2022 18:03:12)